Krátkodobé půjčky online

Krátkodobá půjčka

500 Kč 170 000 Kč

Poslední žadatel: Michal V.,

Pan Michal dnes požádal o 140 000 Kč

Proč požádat o krátkodobou půjčku?

Krátkodobé půjčky patří mezi top finanční produkty na trhu, jejími hlavními výhodami jsou zejména:

Dnes požádalo o půjčku již 7 klientů

Neváhejte, přidejte se k nim i Vy!

Máte zájem o půjčku, nebo se chcete informovat, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni.

Krátkodobé půjčky online

Krátkodobé půjčky online stejně jako mnohé moderní nebankovní půjčky využívá elektronické žádosti. Nechodíte nikam na pobočku, neřídíte se otevíracími hodinami. Finanční produkt tak může velmi rychle reagovat na Vaše požadavky. Chcete si půjčit? V okamžiku, kdy se tak rozhodnete, už stačí jen vyplnit online formulář, odeslat ho jediným stisknutím a poté čekat na další informace o postupu. Ty získáte obratem.

Krátkodobé půjčky online Vás přesvědčí, že v dnešní době už může být vyřízení půjčky rychlé a bez administrativní zátěže. Půjčujte si pohodlně i Vy.

Půjčka 4000 Kč - 170 000 Kč

Půjčte si na cokoli chcete i bez ručitele nebo zástavy. Využijte půjčku na míru.

  • Výše půjčky 4000 Kč - 170 000 Kč
  • Doba splatnosti 3 - 84 měsíců.
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Jasné a férové podmínky
Chci půjčku do 170 000 Kč

Máte zájem o nižší půjčku?

Využijte naši speciální nabídku a získejte půjčku už od 500 Kč.

První půjčka do 9000 Kč zdarma
  • Výše půjčky do 4 500Kč
  • Peníze pro každého
  • Vysoké procento schválení
  • Jasné a férové podmínky
Chci půjčku do 4 500 Kč

Krátkodobé půjčky

Hledáte finanční pomoc v podobě půjčky? Jestliže si chcete půjčit jen menší sumu peněz a rádi byste ji splatili rychle prostřednictvím jednorázové splátky, obraťte se na krátkodobé půjčky. Vyjdou Vám vstříc.

Jak vyplývá z názvu, hlavní vlastností krátkodobé půjčky je, že si peníze půjčujete pouze na krátkou dobu, a to v řádu dnů, maximálně týdnů (zpravidla do 30 dnů). U tohoto typu půjček si obvykle nemůžete půjčit horentní sumy. Částka je od několika stovek do několika tisícovek korun. Půjčka tedy slouží na menší výdaje, které jsou krátkodobého charakteru. Budete-li se tak snažit touto půjčkou řešit dlouhodobé finanční potíže, nepomůže Vám a není pro Vás vhodná.

Pokud však víte, že Váš finanční nedostatek je jen dočasného charakteru (do doby splatnosti), bude Vám produkt s největší pravděpodobností vyhovovat.

Krátkodobé půjčky bývají často přezdívané jako půjčky před výplatou. Je to dáno tím, že jich využívají právě lidé, kterým došli peníze před výplatou a do další ještě nějaký čas chybí. Hodí se i na situace, kdy Vás připraví nečekaný výdaj.

U krátkodobých půjček nejsou zpravidla úroky. Místo nich je fixní poplatek odvíjející se od půjčované částky a data splatnosti. Na rozdíl od většiny jiných finančních produktů se splácí jednorázovou splátkou. Po její splatnosti je možné půjčky využít opakovaně.

Díky tomu, že Vám poskytovatel půjčí jen menší sumu peněz na krátkou dobu, nemá na Vás příliš vysoké nároky. Tím se půjčka otevírá mnoha lidem, kteří by na ni jinde nedosáhli. Navíc se nebudete muset potýkat s administrativou a potěší Vás i rychlé a pohodlné vyřízení online způsobem.

Výhody krátkodobé půjčky

Podmínky krátkodobé půjčky

Časté otázky

Jaké jsou podmínky pro získání krátkodobé půjčky?

Podmínky pro získání krátkodobé půjčky jsou minimální - plnoletost, občanství ČR, stálý příjem, vlastní telefonní číslo, email a bankovní účet.

Nahlíží se při vyřizování krátkodobé půjčky do registru dlužníků?

Ne, jde o krátkodobé půjčky bez registru. I když v něm máte negativní záznam, můžete si tuto půjčku sjednat, nebudou-li tomu bránit jiné okolnosti.

Jak si vyřídím krátkodobou půjčku?

Krátkodobou půjčku si vyřídíte prostřednictvím online formuláře na tomto internetovém portále.

Pro jaké účely jsou krátkodobé půjčky určené?

Peníze z krátkodobé půjčky lze použít na cokoliv. Lidé jejich prostřednictvím překonávají krátkodobý finanční nedostatek, například před výplatou.

Jak se krátkodobá půjčka splácí?

Krátkodobá půjčka se splácí jednou splátkou v termínu splatnosti.

Web si právě prohlíží lidí.